Kanji judo Portal Elbląski Portal Polskiego Związku Judo Portal Warmińsko - Mazurskiego Okręgowego Związku Judo


Festyn z Tomitą

0ce8d67a70e78bc8421ce9b1ac16eccfaa5e68


17.06.2018 Klub UKS Tomita zaprasza wszystkich zawodników oraz ich rodzeństwo, rodziców, dziadków i znajomych do udziału w zabawie z okazji Dnia Dziecka. Festyn rodzinny odbędzie się w Bażantarni –przy wiacie Irenka(duża polana, przy parkingu), Początek festynu godzina 11:00. W programie pokaz umiejętności dzieci, ognisko oraz gry i zabawy rodzinne.

Osoby, które mogą i chcą zaangażować się w pomoc przy organizacji proszone są o wcześniejsze przybycie.
Sprawy organizacyjne: 
Organizacja festynu rozpoczynamy około godzinny 10: 00 - przygotowanie gier i zabaw, poczęstunku, rozłożenie maty do pokazu. 
W myśl zasady rodzice dla swoich dzieci jak co roku prosimy o zaangażowanie rodziców przy organizacji.
1. Miłym urozmaiceniem będzie przygotowanie przez chętne mamy , babcie słodkości – np. domowego ciasta, ciasteczek owoców, napoi itp.
2. Prosimy również o zgłaszanie się osób, które mogą z własnych zasobów zabezpieczyć
- drewno na ognisko, osoby mogące dostarczyć drewno proszone są o informacje do 10.06 
3. Prosimy również chętnych tatusiów, wujków mogących wesprzeć trenera przy transporcie maty ze szkoły do Bażantarni.(przeniesienie oraz  transport) osoby chętne proszone są o zgłaszanie się do trenera.
4. Prosimy rodziców o potwierdzenia uczestnictwa do trenera lub na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w treści proszę podać przewidzianą ilość osób z rodziny oraz nazwisko zawodnika.(dla każdego zawodnika oraz najbliższej rodziny przewidziany jest poczęstunek kiełbaska, w przypadku obecności większej ilości osób prosimy o zaopatrzenie się w dodatkowe porcje kiełbaski do ogniska we własnym zakresie).

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Radio ESKA Elbląg Dziennik Elbląski Judoinfo.pl PortEL.pl WAMA-SPORT

Copyright © 2021 tomita-judo.pl | Projekt i wykonanie: www.tomitajudo.pl