Kanji judo Portal Elbląski Portal Polskiego Związku Judo Portal Warmińsko - Mazurskiego Okręgowego Związku Judo


Konkurs Plastyczny- World Judo Day

logo world judo day 2018 frien 1529322868

 

Ogłaszamy Konkurs Plastyczny z okazji World Judo Day

Światowy Dzień judo odbywa się tego samego dnia każdego roku, ponieważ 28 października jest dniem urodzin Jigoro Kano, założyciela judo.

W tym roku hasło przewodne „PRZYJACIEL”

Zachęcamy wszystkich zawodników naszego klubu do stworzenia plastycznych prac obrazujących własną interpretacje słowa PRZYJACIEL na macie i w sporcie.

 

 

Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną (np. ołówek, kredka, pastele, farby plakatowe, wycinanki itp.) Prace powinny być wykonane na papierze (format A 4).

 

 

Podpisaną z tyłu pracę należy oddać trenerowi prowadzącemu zajęcia do  06 listopada (np. Jan Wiśniewski Lat 6)

 

Wszystkie prace zostaną zamieszczone na facebooku. Prace, które otrzymają największą liczbę polubień zwyciężą. Głosować na prace (przez polubienia) będzie można do 24 listopada do godziny 24.

 

 

Światowy Dzień Judo jest poświęcony trenerom, fanom, judo i wszystkim, którzy mają pasje do jednego z najczęściej uprawianych sportów na świecie. Obecnie ponad 20 milionów ludzi codziennie praktykuje judo na całym świecie.

 

World Judo Day jest naszą wizytówką wartości tego sportu, a nasz duch, jako judo to coś więcej niż sport. Judo to narzędzie edukacyjne, które może pomóc ludziom żyć razem i wzajemnie się szanować. Celem jest zwiększenie liczby graczy judo na całym świecie i pomoc w zmianie życia ludzi dzięki sile judo.

 

Poprzednie tematy to: Odwaga (2017), Jedność(2016), Honor (2014), Wytrwałość(2013), judo dla wszystkich(2012) i Poszanowanie(2011) Temat roku 2018 został rozstrzygnięty w ankietach na Twitterze i Instagramie, ponieważ FRIENDSHIP był najpopularniejszym wyborem na globalną uroczystość, która stała się kluczową datą w międzynarodowym kalendarzu judo.

Radio ESKA Elbląg Dziennik Elbląski Judoinfo.pl PortEL.pl WAMA-SPORT

Copyright © 2024 tomita-judo.pl | Projekt i wykonanie: www.tomitajudo.pl